Tårnagent Ringsaker kirke lørdag 30. september


Tårnagent Ringsaker kirke lørdag 30. september


Vi søker tårnagenter til hemmelig oppdrag! 

Bli med som tårnagent lørdag 30. september i Ringsaker kirke. 

Vi søker agenter til å hjelpe oss med å løse oppdrag og mysterier i Ringsaker kirke lørdag 30. september. 

Agentmøte:
Agentmøtet starter lørdag kl. 11.00 og varer til kl. 14.00. Som agent får du utdelt ditt eget agentbevis og agentutstyr. Klarer agentene å løse alle mysteriene, er det utlovet en dusør! 
Vi skal blant annet leke, utforske kirka og spise mat. 

Agentseremoni: 
Kl. 14.00 er foresatte, søsken, besteforeldre og andre velkomne til agentseremoni med tilbakeblikk på dagen og høytidelig utdeling av agentdiplom. Etter seremonien serveres saft,kaffe og noe å bite i. 

Påmelding: 
Husk å melde deg på i skjema under, innen 26. september. Behov for tilrettelegging eller allergier kan oppgis ved påmelding eller på mail til kateket Kine. 

PÅMELDING

Det er agenter i mange kirker over hele landet denne helgen. Vi håper du har lyst til å være med. På grunn av bygningsarbeid kan vi dessverre ikke gå opp i tårnet, men vi lover mange andre spennende opplevelser. 

Hilsen kateket Kine og menighetspedagog John. 

Kontaktinformasjon: 
Kateket Kine Elise Østerud 
tlf: 41 61 46 82 
mail: ko564@kirken.no 

 

Tilbake